O vile

Vila: po rekonštrukcii (stredného a dolného podlažia) vzniklo 6 apartmánov (3 na strednom a 3 na dolnom podlaží). Každý apartmán má svoje vlastné sociálky, do ktorých sa v dvoch prípadoch (S1 a S3) vchádza priamo z izby a do ostatných (S2,D1,D2 a D3) cez chodbu. Takto sme o triedu zvýšili úroveň súkromia a hygieny, pričom ceny sa zmenili len minimálne.

Horné podlažie obsahuje: kuchyňu, kúpelňu (sprchový kút a 2 umývadlá), WC-páni, WC-dámy, dvojlôžkovú izbu, a 2 štvorlôžkové izby. Na štvorlôžkovej izbe(H2) je možnosť poskytnutia jedného prístelku rovnocenného s lôžkom. Ďalej balkón a terasu.

Stredné podlažie obsahuje: kuchyňu, tri dvojlôžkové apartmány s vlastnými sociálkami. V dvoch izbách je možnosť poskytnutia prísteľku rovnocenného s lôžkom.

Spodné podlažie obsahuje: kuchyňu, dve trojlôžkové izby a jednu dvojlôžkovú s vlastnými sociálkami.

Spoločné priestory: vonkajšie posedenie s krbom, dvor s možnosťou parkovania, stolný tenis pri krboch , 2 kryté terasy a spoločenská miestnosť s kuchynkou a sociálkami vybavená veľkoplošným TV (digi) s možnosťou premietania vlastných prezentácií, foto a videí. V celom priestore je možné pripojenie cez vifi

Poloha: 600m od kúpaliska (pešo cca 10-15 min.). V blízkosti vily sa nachádzajú potraviny, letné kino a pizéria.

Vila predný pohľad Terasa

Kontakt

Vila Barónka
Ing. Ján Piško
Čerešňová 23
974 05 Banská Bystrica
Slovensko

mob.:
0903 887 469
tel.:
048 416 14 23
e-mail:
ceresnicka@stonline.sk

Napíšte nám

Tato funkcia momentálne nie je podporovaná.

Váš e-mail:

Predmet správy:

Text správy: